Naujienos

2012 Kovo 14d.

Jau veikia naujas mūsų šeimos tinklalapis www.kaimopirtele.lt . Šeimos verslas UAB “ANA PERENA“( www.anaperena.lt)  nuo šiol ne tik aprūpins įmones bei gamyklas atsarginėmis detalėmis bet ir pakvies praleisti nepakartojamą savaitgalį ar paprastą savaitės vakarą pirtelėje, vienkiemyje.

***************************************************************************************

2010 Spalio 31 d.-Lapkričio 16 d.

Vakar vyras ir aš gavome paskutinį skiepą nuo hepatito virusų. Taigi turėsime šiai ligai imunitetą 25 metus. Išvykstame į Keniją! Turėtų būti puiki poilsinė-pažintinė kelionė su išvykomis į savaną ir nardymais.  Tikiuosi, kad bus laiko ir jėgų rašyti kelionės įspūdžius, jei ne -tai pasidalinsiu viskuo po sugrįžimo!

———————————————————————————————————-

2010 Birželio 13 d

Birželio 15 – Liepos 13 d. Būsiu išvykusi paatostogauti į Ameriką. Tikrai aplankysiu daug gražių vietų, tikiuosi susipažinsiu su naujais žmonėmis ir padarysiu puikių nuotraukų. Todėl mano bloge visą mano išvykimo laiką bus galima pasiskaitinėti įdomių reportažų ir pamatyti mano kelionės nuotraukų.

*********************************************************************************

2010 Kovo 15d

Gaunu daug užklausimų ar gaminu neapdirbtus karoliukus pardavimui. Taigi nusprendžiau jums, mano mieli svetainės lankytojai, pasiūlyti rankų darbo karoliukus. Dabar jau ir pačios galėsit susiverti kas jums labiau patinka. Visi pardavimui skirti karoliukai bus kategorijoje SUSIVERK PATS.  Iki malonaus susitikimo ir vėl DANAJA ART galerijoje.

************************************************************************************************************************************************

2010 m. Vasario 1

Pagaliau, pagaliau. Turiu savo darbo studiją. Esu visiškai neorganizuotas žmogelis. Sunku anksti atsikelti, sunku rimtai dirbti. Būdavo labai sunku piešti namų sąlygomis. Tai žiūrėk paštininkas atvažiavo, tai kas užėjo į svečius, tai dar kas paskambino , kavos norisi, gerą filmą rodo, dukrai reikia kažko, vyras nori pabendrauti. Žodžiu nėr kada rimtai dirbti. Va dabar tai jau kad kibsiu į darbus. Noriu pavasariui sukurti naują kolekciją akriliniais dažais pieštų drobių. Bus metų laikų ciklas. Jau šiandien dirbau keturias valandas neatsitraukdama ir tikrai “veža“ kai niekas neatitraukia nuo minčių. Dalinuosi keliomis foto.

Čia kelios akrilinių dažų “tūbos“, taip gerai kai jų nebereikia slėpti į visokias dėželes nes turiu vietos susidėti į lentynas.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: