Sekmadienis kaime


Jis tikrai niekuo neypatingesnis nei sekmadienis mieste. Tik, kad kaime ryte dažniausiai tenka šiek tiek pasportuoti ir tik po to valgyti pusryčius. Bet iš kitos pusės, visi dietologai rašo straipsnius kaip sveika ryte išgerti stiklinę vandens, padaryti mankštą, tada pas nykštukus apsilankyti, o tada jau ir prie pusryčių stalo sėsti.

Na tai kaime panaši situacija. Tik mankštos nedarome. Mes šakę su šienu pakilnojame kokias 10 min. po to kibirėlius su vandeniu panešiojame vėl kokias 10 min. tada gardus išsivalome. Ir vėl kokias 20 min. Šuniukus pašeriame ir štai po 50 min. jau pasiruošę pusryčiams. Tiesiog tobula dienos pradžia ir neišeina patinginiauti ar pasakyti, kad oi norisi man šiek tiek pagulėti sekmadienio rytą. Bet kai labai daug negalvoji, o visa tai darai vos ne įjungęs autopilotą-nelabai ir susimąstai, kad čia kažkoks didelis vargas.

Na o jau po pusryčių kas į bažnyčią ruošiasi, o kas į artimiausią miestelį kokių sausainių nusipirkti, o tai vėliau gali tų sausainių ir nebegauti, pasirinkimas nėra labai jau didelis. Tada važiuoji namo ir geri sau arbatėlę su burnoje tirpstančiais sausainėliais. Tokie štai pas mus sekmadienio rytai kaime. O pabaigai keliu kelias nuotraukėles iš to gyvenimo.seima_5 (1 of 1)-2 seima_5-1-2 seima_5-1-3 wintertime_12-9066 wintertime_4

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: