Gyvenimą reikia mylėti


99a9e044412c0e2e732f7ecf232a9689 Taip. Gyventi žmogus turėtų atvira širdimi ir pilnais plaučiais. Kaime? Gal. Mano pasirinkimas buvo kaip tik kaimas. Ir daugelis net dabar, kai jau kaime gyvenu treti metai, manęs nesupranta.

Palikau didmiesti dėl kaimo ramybės? Ir taip ir ne. Tiesiog nusprendžiau, kad jau gyvenu kaime tai reikia susikurti sau darbo vietą. Na, kad nereikėtų toli į darbą važinėti.

Ar man patinka kaime? Taip. Taip! Ir dar kartelį TAIP. Negaliu savęs daugiau įsivaizduoti didmiesčio maratone, ieškančią vietos prisiparkuoti mašinai, skubančiai į parduotuvę, tada lekiančiai namo ir vėl ieškančiai kur gi pastatyti tą nelemtą mašiną??

Vakar žiūrėjau filmą, kuriame milijonierius, biržos liūtas, cinikas ir dar visoks kitoks -ass paveldėjo dėdės sodybą su vynuogynų laukais ir apleistu sodu. Ir ką. Milijonierius nusprendė viską greitai parduoti tol, kol pats nenuvažiavo į tą provincijos miestelį. Pagyveno jis ten, susipažino su vietiniais žmonėmis, įsimylėjo, pradėjo svajoti, daugiau šypsotis, mėgautis gyvenimu taip kaip ir turėtų elgtis normalus žmogus.

Nesakau, kad dabar kiekvienas turėtume lėkti į kaimą ir ten kurti savo gyvenimą. Bet gyventi reikia stipriai. Mėgautis kvapais, spalvomis, žmonėmis, bendravimu. Pinigų žmogui reikia, bet kartais tikrai mažiau nei mes dažnai įsivaizduojame.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: