Belaukiant Senio Šalčio


    Taigi, taigi, pasipuošiau Kalėdinę eglutę, ant palangės pastačiau Senį Šaltį, įžiebiau žvakučių girliandą, net prakartėlę mama pastatė ant palangės. Tiesiog tobulas švenčių laukimo metas. Beliko tik… taip, taip TIK supirkti DOVANAS. Na, gal kai kas pasakytų, kad Kalėdos yra daugiau nei dovanų dalinimo metas, kad tai artimų žmonių šventė ir, kad tas dovanojimo bumas tik pigi komercinė propaganda. Bet, turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuriam nepatiktų gauti dovanų. Nesvarbu kokių, svarbu, kad jos yra nuoširdžios ir primena, kad perkantis ją žmogus apie tave galvojo, norėjo tave pradžiuginti.


Savo mylimiems žmonės jau išrinkau visas dovanas. Galvojau, kad dovanas, kurias jie gaus, bus malonios, artimos, naudojamos. Nemėgstu dovanų, kurias pasidedi lentynoje, tarp knygų ar dar geriau, tarp seniai vartytų žurnalų krūvos. Retkarčiais, metų bėgyje, nuo jų naujasis šeimininkas nuvalo dulkes, o gal ir nenuvalo visai. Mano nuomone, jau geriau gauti dovanų rankų darbo itališkų makaronų pakuotę arba kokybiškos arbatos, nei niekam nereikalingą niekniekį, kurio paskirtis lyg ir būtų papuošti interjerą, bet iš tikro jis nieko taip ir nepapuošia.
Dabar, kai tokia didžiulė prekių pasiūla atrodo, kad išrinkti dovanas tėra niekų darbas- tai tarsi lengvas pasivaikščiojimas prieš miegą. Kuo didesnė pasiūla, tuo sunkiau tampa apsispręsti.
Šiais metais nusprendžiau, kad dovanoms skirsiu kelias dienas. Pirmą dieną apsilankysiu parduotuvėse, kurios man patinka, įvertinsiu savo biudžeto galimybes ir dovanos tinkamumą. Antrą dieną dar kartą viską atsakingai apgalvosiu. Dažnai būna, kad nuperki dovaną, o jau kitą dieną tiesiog supranti, kad norėjai visiškai ne tokios. Va todėl, šiais metais tikrai džiaugiuosi išrinktomis dovanėlėmis. Tikrai neparašysiu čia kokios jos, nes žinia, man brangūs žmonės lankosi šiame bloge, o aš juos noriu nustebinti. Bet tikrai parašysiu ką pati gavau dovanų per šias Kalėdas. Komentaruose ir Jūs galite pasidalinti savo dovanomis. Juk taip nuostabu yra gauti dovanas!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: