Savaitgalis su Jūros švente


Nepasakyčiau, kad esu kokia tai Jūros šventės fanė: nedalyvauju beveik jokiose šios dienos renginiuose nei kaip žiūrovas nei juo labiau kaip dalyvis. Tačiau pasivaikščioti po senamiesčio gatveles, kai visur zuja žmonės, linksmai skamba muzika ir dainos, džiaugsmingai bėgioja vaikai, mosuodami balionais ar pūsdami muilo burbulus nervina senyvas moteriškaites, man labai patinka. Tada pasijaučiu, kad Klaipėda nors kelioms dienoms pabunda iš gilaus letargo miego.

Tautodailininkų mugė įrašyta mano “must see“ sąrašo pirmoje eilutėje. Nesvarbu, kad dažniausiai taip nieko ir nenusiperku, bet tikrai labai malonu paganyti akis į tai ką naujo žmonės kuria ir kokios naujos, populiarėjančios meno šakos prasibrauna į viešumą. Visuomet aplankau dailininkų kampelį, bet kad ir kaip nemalonu pripažinti, bet šiais metais šis kampelis buvo tikrai labai menkas. Be Mečiaus darbų daugiau nieko ypatingo ir nepamačiau. Dauguma darbų buvo tokie šviežiai iškepti, kad net dažai nebuvo spėję išdžiūti, o jau tematikos… Arūnas taikliai apibūdino vieną tikrai labai nevykusi meno kūrynėlį, pavadindamas jį “Diena be dozės.“  Jei ruošiatės aplankyti Klaipėdą Jūros šventės metu kitais metais, siūlyčiau tautodailinkų mugę aplankyti penktadienio vakarą. Jau šeštadienį patys geriausi darbai būna nupirkti, lieka tik tai kas arba labai brangu arba nieko ypatingo.

Keturios valandos pasivaikščiojimų po senamiestį man jau buvo kaip ir šių metų rekordas. Dar norėjau suvalgyti savo mėgstamiausių, rankų darbo ledų su pistacijomis, bet pasirodo tokie prabangūs ledai švenčių metu iš meniu dingsta ir vietoj jų atsiranda paprasti vaniliniai ledai. Žinoma jie jau ne rankų darbo, bet kaina tokia pat didelė, o kam švenčių metu svarbi kokybė kai ir taip atvažiavę svečiai viską suvalgo ir išgeria. Ech…paklausiau barmeno ar šiais ledais po švenčių dar galėsiu pasimėgauti. Atsakymas buvo “Tikrai taip.“ Lauksiu kitos savaitės:)

Reklama

Vienas atsakymas to “Savaitgalis su Jūros švente”

  1. Na va, ar aš nesakiau, kad reikia Tau išlįsti į žmones, nuotaikos jau žymiai geresnės :), gaila, kad aplenkėte mus, būčiau aš skaniais ledais pavaišinusi :))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: