Vasaros malonumai


Dar prieš metus tokiu pat metu mėgavausi Majamio saule ir maudžiausi vandenyne, o šių metų vasaros malonumai beveik tokie pat, tik dabar mėgaujuosi lietuviška saule ir pliuškenuosi šešių arų nuosavame vandens telkinyje.

Čia aš taip bandau save įtikinti, kad praktiškai niekas lyg ir nepasikeitė, bet kartais, o ypač kai užeina vėsesnės dienos, pradedu tyliai keiksnoti situaciją, kurioje dabar esu. Majamyje gulėjau ant šilto smėliuko ir užsimerkusi niūniavau sau po nosimi, o dabar nėra kada taip ramiai pagulėti. Iš prigimties esu užkietėjusi tinginė. Kažkas yra pasakęs, kad sekmadieniniai vaikai linkę ieškoti komforto visur ir bet kokia kaina. O dabar pareinu vakare į namus, įsijungiu televizorių ir jaučiu kaip nuo dienos vaikščiojimo dega padai! Galite netikėti, bet sakau visišką tiesą. Padai dega taip, tarsi kas būtų raudonųjų pipirų užbėręs.  Kai prieš nepilną mėnesį persikėlėme iš Klaipėdos į sodybą, galvojau kaip bus šaunu mirkti vandenyje ir degintis saulutėje.

 Dabar jau taip nebegalvoju,  nes norint paruošti sodybą poilsiautojams per tokį trumpą laiką, reikia tikrai iš peties padirbėti. Pradžioje bėgiojau, plušau, sodinau gėles, ravėjau, ir visaip kitaip dailinau sodybos aplinką, kol supratau, kad gal geriau visgi įjungti lėtesnę pavarą ir kaip ispanai, pasidaryti sau siestos valandėles, pailsėti hamake su gera knyga rankose ar tiesiog pasvajoti apie Majamį Lietuvoje.

Tai gi, įkėliau kelias nuotraukas, kuriose šiek tiek jau galima aptikti tos ramios, sutvarkytos aplinkos, kuri nors ir vis dar reikalauja rekreacinių įsikiškimų, bet jau ne tokių didelių. Žinoma rožės, kurias pasodinau didžiąjame žiede dar nežydi, o Banga jau spėjo iškasti net keturis jau gerai prigijusius stiebus, bet gėlių vis daugės, nes tikiuosi , kad vasaros malonumai mane lydės iki pat rudens.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: