Kaimiški reikalai


     Turbūt pastebėjote, kad beveik visą mėnesiuką nepalikau jokių naujų įrašų. Tam buvo dvi svarios priežastys. Pirmoji, na žinoma dabar viską suversiu kam nors tik ne sau, mano kompiuteris sugedo. Ir kokia gi laimė, kad jis susiprotėjo sugesti likus kelioms dienoms iki garantinio taisymo pabaigos. Taisymas truko beveik dvi savaitėles. Pakeitė naują ekraną ir suteikė jam dar vienerius metelius garantinį tvarkymą.

        Tai čia buvo pirmoji priežastis kodėl nieko nerašiau. Gražiai atšvenčiau savo gimtadienį, pasikviečiau savo artimiausius draugus ir ….išvažiavau vasaroti į kaimą. Na gal čia per riebiai parašiau, kad į kaimą. Šiuo metu intensyviai visos pastangos dedamos į užmiesčio sodybą, kuri jau liepos mėnesį turėtų priimti pirmus vasarotojus . Tai todėl nėr kada rašyti, nes iki vėlumos tvarkoma aplinka, ruošiami jaukūs kambarėliai, statoma pirtelė, kurioje pagaliau galėsiu džiaugtis turkiška pirtele ir žinoma vakarais, kartu su vyru gaudome savo tvenkinyje karpius, kuriuos čia pat ir paleidžiame.

    Pagaliau į sodybą parsivežiau savo žirgą. Kai pirmą dieną paleidau į ganyklas, tai galvojau, kad žolę ji nugrauž per parą, nes ji kaip tikra šienapjovė šienavo po tą pievą nepakeldama galvos. Dabar , kai jau apsiprato, kad žolė niekur nepabėgs, linksmai lakioja po laukus ir džiaugsmingai mane pasitinka kai nešu jai spaustus miežius.

    Artimiausiu metu savo tinklalapyje patalpinsiu sodybos nuotraukų. Norėčiau, kad joje žmonės turėtų galimybę pailsėti, pasidžiaugti šalia ošiančiu mišku, čiulbančiais paukščiais, rytais klykiančiomis gervėmis. Tikiuosi, kad mano svajonės išsipildys, kartu išpildydamos ir vasarotojų svajones.

Reklama

3 atsakymai to “Kaimiški reikalai”

  1. mmmm m, kaip Tu čia gražiai prirašei net seilė ištyso :). Tai aišku kodėl neina į svečius prisikviesti, bet gal susiruošite kada nors ikvėpti tyro Klaipėdos miesto oro ? :))))

  2. Tai jau tikrai, kad Klaipėdos oro senokai uodėme:) Na, tai galites savaitgaliui su Dariuku ir pas mus užsukti:)

  3. Ačiū už pakvietimą, mes tikrai nepasididžiuosime :))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: