Šventėms artėjant


Čia prieš kelias dienas parėjau namo, pasidariau puodelį espresso kavos, atsisėdau į minkštą krėslą ir…..vos neišvirtau…nes apsidairiusi po savo namus supratau, kad senis šaltis tikrai neateis ir dovanų niekam neatneš ir jokių švenčių nebus ir tik todėl, kad aš pasirodo ir pati joms visai nesiruošiu. Lyg uraganas nuskriejau laiptais į sandėliuką ir jau stenėdama traukiau sunkiausias dėžes su kalėdiniais žaisliukais ir visa kita atributika.

Šiais metais pabandžiau įtikinti savo šeimą, kad gal jau užtenka vilkti į namus kalėdinę eglutę, kuri siekia lubas ir reikia iš valgomojo išstumti stalą, kad ji tilptų. Sodyboje susiradau pjūklelį ir lydima savo vilkšunių lyg kokia medkirtė patraukiau ieškoti gražių šakelių. Klimpau sniege ligi ausų, bet po gero pusvalandžio jau turėjau glėbį puikių spygliukų, kuriais ir pasipuošiau savo namus.

Na o, kad šventės būtų dar puošnesnės, tai beveik visus kambario šviestuvus pasipuošiau štai tokiomis instaliacijomis.

Nieko mandro ar sudėtingo, bet kai dabar geriu kavą- ramia širdimi galiu atsipūsti ir pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis!

Reklama

Vienas atsakymas to “Šventėms artėjant”

  1. aš tai savo dėžės dar neištraukiau, nes prieš Ugniaus gimtadienį buvo nepatogu, o dabar žiauriai nėr kada, bet gal jau ištrauksiu šią savaitę viską pagaliau :/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: