Rūpesčiai


  Didžiausias rūpestis -tai kai savo mylimus gyvūnėlius, savo mažuosius šeimos narius tenka atiduoti laikinai globai. Kodėl? Kai išvyksti toli nuo namų, negali jų pasiimti kartu su savimi, o palikti bet kam taip pat nesinorisi. Kiekvieną kartą, kai susiruošiame ilgesniai kelionei, stengiamės pirmoje eilėje pasirūpinti savo gyvūnų gerove. Šį kartą mūsų šeimos numylėtinis, septynmetis kornish rex katinėlis, mums kelia didžiausią rūpestį. Kaip žinia daug kas mieliau apsiima pagloboti šunelį nei katinuką, nes visuotinis įsitikinimas, kad katės kelia didesnį rūpestį, jos sunkiai pritampa naujoje aplinkoje, gadina baldus, užuolaidas ir nėra tokios prieraišios, labai dažnas.

Mūsų katinėlis Skipis labai draugiškas, kastruotas gražuoliukas. Prisimenu, kaip prieš šešis metus mes jį parsivežėme iš Kauno. Jis buvo toks gauruotas ir garbanotas kaip maža avytė, nes iki šešių mėnesių gyveno su savo mama ir kitais broliais bei seserimis neapšiltintame balkone iki pat gruodžio mėnesio. Jų šeimininkė išvažiavo į Angliją, o dėl šioje šalyje taikomo karantino, kačiukų nepasiėmė.  Kai ateinanti moteris atidarė balkono duris, visi katinėliai išpuolė į kambarį. Kai pamatė, kad jiems atneša maisto, visi skubėjo prie jo ir net nereagavo į naujus žmonės. Tik Skiputis nedrąsiai prisėlino prie mano kojų ir pakreipęs galvą įsistebeilyjo į mane. Iš karto supratau, kad tai mano katinėlis ir net neapžiūrėjusi kitų, pasiėmiau jį ant rankų ir daugiau nebepaleidau.

Skiputis šešis kartus yra gavęs aukščiausius įvertinimus parodose. Taip pat buvo išrinktas pačiu draugiškiausiu katinu, gavo ir geriausią įvertinimą už kailiuko spalvą bei savo garbanėles.  Jo broliukas yra Paulauskienės kornish rex katytės vaikų tėvelis. O pats Skiputis taip pat yra kelių vadų tėvelis. Tačiau po parodinės karjeros nutarėme jį sterelizuoti, nes kaip žinia nesterelizuotos katės tikrai kelia daug rūpesčių tiek šeimai, tiek ir sau pačioms.

Mano dukra jį labai myli. Skipis yra dovana jos gimtadieniui. Mes kartais pasijuokiame, kad kai ji išvyks iš namų, jai bus sunku priprasti, kad kambaryje ant jos darbo stalo nebebus jos mylimiausio draugo.

Reklama

Vienas atsakymas to “Rūpesčiai”

  1. koks mielas straipsnis! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: