Ruošiuosi žiemai


      Aš kaip tas barsukas iš seno vaikiško filmuko, ruošiuosi žiemai, kaip sakant, kraunu visokias gėrybes į sandėliuką:) Šiais metais mano obelys prinokino puikiausių obuolių. Galiu pasigirti, kad visi jie gali būti priskiriami ekologiškai produktų grupei, nes augo švarioje aplinkoje ir nebuvo purkšti. Keista, bet pernai buvo tikrai daug kirmėlaičių, o šiais metais obuoliai kaip iš reklaminio filmuko.  Gaila, kad mano sandėliukas tikrai ne pats didžiausias ir tiek obuolių kiek pridėjau į dėželes tikrai nesutalpinsiu.  Tačiau jau kitais metais, sodyboje, žadu įsirengti naują, didesnį ir talpesnį sandėlį. Va tada visą žiemos sezoną galėsiu mėgautis tik ekologiškomis daržovėmis bei vaisiais.   

Na nesakau, kad esu pamišusi dėl sveikų produktų vartojimo, bet kai žinau , kad obuoliukai nepurkšti, morkytės netręštos sintetinėmis trąšomis, o moliūgai auga beveik miške, tai galiu drąsiai sau pasakyti, kad net aukštų technologijų laikais dar galima gyventi sveikai!

Reklama

2 atsakymai to “Ruošiuosi žiemai”

  1. cheche, spėju į ekologinį ūkį nepatenki, nes kaimynai garantuotai purškia obelis, o ir keliukas netoli 😀 bet tai vis tiek – žiauriai skanu. Mes iš mamos dar dėželę turim. Atvažiuokit į svečius 😉

  2. Danaja art Says:

    niu su tais obuoliais gal ir nepatenku 🙂 kaimynai ne tinginiai, gal ir purškė kelis kartus savo obelis 🙂 na bet sodyboje obuoliai tai jau produktas numeris vienas…tik gaila ten ne tokios geros obelų veislės pasodintos…DAR …gal pasodinsime mes 😛 jo, į svečius reiktų atvažiuoti…mama sakė, kad plaukus nusikirpai:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: