Angoros vilnos šalikas


   Smarkiai pavėluotas, bet pagaliau užbaigtas šalikėlis. Čia aš sugalvojau jį nusimegzti vestuvių šventei prie šventinės suknelės. Ruduo šiais metais nelepina šiltais orais, todėl mąsčiau, kad toks šiltas, šventinis šalikėlis puikiausia išeitis. Tačiau žinoma nespėjau. Kaip sakoma, pervertinau savo galimybes ir šventėms nusimezgiau tik puse šaliko. O jau , kad vėliau nelabai bereikėjo skubėti, tai mezgimas užtruko geras dvi savaites, tačiau pagaliau turiu minkštutį, tikrai puikios kokybės šalikėlį, kurį galima nešioti įvairiomis progomis ir įvairiais būdais.

   Va taip planavau susirišti šaliką švenčių metu. Puikiausiai dera prie suknelės ir tikrai šildo pečius.

   Galima tiesiog užsimesti ant pečių ir nerišant mazgo, nors tada nelabai patogu vaikščioti nes slysta nuo pečių, bet jei sėdite tai tikrai neturi reikšmės ar šalikas surištas ar ne.

   Kai prasideda vėsūs orai, niekada iš namų neišeinu neužsidengusi galvos. Turiu ją tik vieną ir todėl labai saugau:)  Galima sugalvoji daugybę įvairių rišimo būdų šiam šalikui ir jei mokate megzti, tikrai nebus pats brangiausias variantas pasipuošti.

Šiam 50 cm x 180 cmšalikėliui prireikė 75 g – 70 procentų angoros vilnos + 30 procentų šilko siūlų bei dviejų 5 mm storio virbalų. Jei tiksliau, pati mezgiau iš SILKID siūlų.     Raštelį pasirinkau iš žurnalo Anna Special “Die schonsten Strickmuster“. Įdedu trumpą schemutę jei kam patiko ir norės išbandyti. Schemos ženklų sistema standartinė. 

Reklama

3 atsakymai to “Angoros vilnos šalikas”

  1. Ar nesipumpuruoja?

  2. Labai grazus salis, pabandysiu ir as 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: