Antspaudai


Pailgi, apvalūs, kampuoti, dideli, maži, su raštais, paveikslėliais, gėlytėmis arba tiesiog ranka rašyto rašto imitacija, visi jie labai sėkmingai panaudojami gaminant polimerinio molio papuošalus ar kuriant dekoracijas. Svarbiausia, kad jų turėtumėte kuo įvairesnių, nes kai jau pradedi kurti, nebėra laiko bėgioti po parduotuves ir ieškoti to vienintelio.

Savo antspaudus pradėjau po truputį pirktis dar Lietuvoje. Pas mus populiariausi motyvai žinoma yra gėlytės, paukštukai ir medeliai. Kai reikėjo rasti įvairesnių raštų ar ranka rašyto rašto imitacijos antspaudų, gavau palakstyti po įvairias parduotuves, bet tokių, kokių norėjau taip ir neradau.

Po kelionės į Ameriką papildžiau savo nedidelę kolekciją dar keliais ten pirktais antspaudais. Pavyzdžiui tokio tipo antspaudai labai tinka kuriant karoliukus arba bendrą didesnį foną. Labai svarbu, kad jūsų pasirinktas tušas nelietų, o paliktų tvirtą ir aiškų antspaudą.

Man pačiai labai patiko štai tokie antspaudėliai. Vėliau šį vieną didelį antspaudą supjaustysiu ir atskirus mažus antspaudėlius, kad būtų patogiau naudoti.  Polimerinių papuošalų gamybai tikrai reikia kuo daugiau įvairesnių medžiagų, išgauti pačius įdomiausius raštus ir detales. Žinoma, labai svarbu ir jūsų pačių fantazija kaip ir kur panaudosite vieną ar kitą antspaudą, kad sukurtumėte vienintelį ir nepakartojamą darbą.

Reklama

4 atsakymai to “Antspaudai”

  1. o kur Lietuvoje pirkote tokius antspaudus?

  2. Kur Lietuvoje galima rasti bet kokiu antspadu?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: