Patiko-Nepatiko


Nebespėjau aprašyti visos kelionės įspūdžių, nes peršalau ir kadangi turėjau temperatūros, tai paskutines dvi dienas praleidau lovoje, viename Newarko miesto, šalia Niujorko, viešbučių. Dabar kai jau rašau, esu namie, gerai išsimiegojuis, jau lyg ir pasveikusi, neskaitant dar šiek tiek varvančios nosies. Kiek pagalvojusi, nusprendžiau surašyti tokią suvestinę patikusių-nepatikusių dalykų, kuriuos patyriau Amerikoje. Jei susiruošite kada važiuoti ar jau buvote šioje šalyje, jūsų sarašas bus ar jau buvo kitoks, o gal ir kiek panašus į mano.

Taigi, pradėsiu nuo PATIKO: a) didelė šalis, daug įdomių bei lankytinų vietovių. b) didžiulė pasiūla, gal net viršijanti paklausą. c) pigūs drabužiai (daug visokių išpardavimų su TIKRAI 75 procentų nuolaida) d) pigūs vidiniai skrydžiai. e) paslaugumas (žmonės TIKRAI nuoširdžiai tau padės atsitikus bėdai) ė) šypsenos (nesvarbu ar visada natūralios, bet vis tiek pakelia nuotaiką) f) daug saulės ( vitamino D Lietuvoje trūkumas, Amerikoje perteklius)

NEPATIKO: a) parkavimas mieste labai brangus (kartą už 3 val. sumokėjome 21 dolerį) b) daug draudžiamų ženklų (aktualu jei važiuoju nuomotu transportu). c) vienpusis eismas ( jei nespėjau pasukti, tai teks važiuoti gal net kelis kilometrus , kad galėtum apsisukti) d) amerikiečių visiškas nesupratimas apie gerą maistą (gal jie ir supranta kas yra geras maistas, bet nelabai gaudosi tarp gero maisto skonio ir taip vadinamojo šlamšto) e) reklamos ( galima išprotėti nuo tokio jų kiekio. Jei auginčiau vaiką Niujorke turbūt išaugtų vaikščiojanti reklama. ė) Espresso kavos nebuvimas ( jei Starbucks kavinė jus tenkina tai čia jau pati stipriausia espresso, šiaip jie net nelabai supranta kaip espresso kava iš viso atrodo) f) duona ( geros reikia paieškoti, gali ir nerasti) g) visas maistas arba labai sūrus arba labai saldus h) oro kondicionieriai (nuo jų dažnai peršalama, nuolatinis ūžimas)

Jei paklaustumėte ar norėčiau gyventi Amerikoje, tai tikrai atsakyčiau, kad ne, nė už ką, jokiu būdu. Taip, pamatyti tikrai verta ir įdomu. Važiuojam jau ne pirmą kartą ir vis randam ką nors naujo ir nematyto, bet tai šalis, kur aš norėčiau tik poilsiauti.

Kitą savo blogo įrašą skirsiu patarimų skilčiai.

Reklama

2 atsakymai to “Patiko-Nepatiko”

  1. Įrašus apie kelionę sekiau nuo pat pirmosios dienos. Labai įdomus pasakojimas! Ačiū 🙂

  2. Danaja art Says:

    labai malonu! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: