Majami Beach


Atvykome į Majamį vidurdienį. Viešbučio iš anksto nerezervavome, nes nežinojome ar norėsime permiegoti pačiame mieste ar važiuosime užmiestin. Pirmas įspūdis įvažiavus į Majamį buvo: “o kur visi žmonės???“ Taip, taip, gatvės visiškai tuščios, tik mašinos ir karštis. Išlipus iš mašinos nežinojau ką daryti, ar vėl šokti vidun ir atsisukus vėjelį sėdėti kol nusileis saulė, ar bėgti ieškoti kokio viešbučio su baseinu. Dabar, kai jau praleidome daugiau nei savaitę Floridoje, karštis jau nebeatrodo toks baisus. Vakarais net pagalvoji apie kokį megztinį, nes lyg jau ir vėsoka pasidaro.

 Tik vėliau supratome, kad žmonės Floridoje ne sezono metu vidurdienyje arba guli pajūryje arba apsipirkinėja dideliuose centruose arba tiesiog sėdi kavinėse, kur nuolat palaikoma gaivi vėsa.  Mes pirmas dvi dienas nusprendėme apsistoti Majami Beache saloje. Gavome viešbutį prie pat vandenyno. Abi su dukra iš kart puolėme maudytis, nes Arūnas gulėjo viešbučio kambaryje su 38 laipsnių temperatūra ir smarkiai kosėjo. Dabar, kai jau praėjo savaitė, galiu ramiai miegoti negalvodama, kad jam plaučių uždegimas. Matyt buvo peršalęs nuo tokių staigių oro permainų.

 Vanduo vandenyne kaip pašildyta arbata. Toks malonumas šokinėti per bangas ir džiaugtis šiltu vandeniu.  Poilsiautojų tokiu sezono metu nėra labai daug. Pasirodo sezonas Floridoje yra Gruodžio-Kovo mėn. Dabar per daug karšta ir tvanku, na ir daug lyja.

Majami Beach saloje pasilikome dvi paras, tol, kol Arūnui nukrito temperatūra ir mes galėjome keliauti toliau.  Tiesa, gavome baudą už blogą mašinos parkavimą. Nusprendėme nemokėti, nes pasirodo galima gauti baudą net už tai, kad mašina pastatyta ne nosimi į priekį o atvirkščiai. Ech, tegu jie tą baudą mums į Lietuvą persiunčia.

Reklama

2 atsakymai to “Majami Beach”

  1. nu tai jei nesumokėsit baudos, tai mažu paskui į Amerikę nebeįleis kitąkart?

  2. Danaja art Says:

    errrmm, artimiausiu metu grįžti nežadame:) gal jau į kitus žemynus persikelsime:) nors nelabai tikiu, kad ta bauda kaip nors atsilieps. Pabendravome su baudų davėja ir supratome, kad galime ir nemokėti..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: