Majamio link


Praėjo trys dienos malonaus pasigulinėjimo prie baseino, knygos paskaitinėjimo ir vaisių dietos. Kai taip karšta, nėra jėgų nei judėti nei valgyti. Prieš išvykstant į Majamį jau buvome numetę kelis kilogramus ir tikrai dėl to smarkiai neliūdėjome. Beje, aš ir vėl niekaip negalėjau priprasti prie tipinio amerikietiško maisto. Gerai, kad bent jau šiais metais nekankino įvairios alergijos. Stengėmės kiek galima valgyti sveikesnį bei įvairesnį maistą, kuris kaip pastebėjome tikrai smarkiai brangesnis nei taip vadinamas “fast foodas.“ Pvz. kilogramo, jau paruošto, užšaldyto antro patiekalo kaina lygiai tokia pat kaip kilogramo ekologiškų įvairių salotų mišinys-tie patys 6 doleriai. Galima suprasti, kodėl Amerikoje toks siaubingas nutukimo lygis. Vis dar stebiuosi kas parduotuvėse perka nulinio ar pirmo dydžio sukneles, na nebent turistai. Nors Niujorke tikrai nemačiau nė vieno net nelabai smarkiai nutukusio žmogaus. Visi pasitempę, susitvarkę, kepiantys ir užsiėmę.

Taigi, Arūnas labai norėjo pamatyti NASA centrą, kuris kaip tik buvo mums pakeliui.

Lankstinuke perskaitėme, kad tai tikrai puikus, pažintinis centras, su raketų parku, keliais muziejais, kino teatru ir net imitacine pakilimo raketa. Vienu žodžiu rūkome link NASA iš pat ankstaus ryto. Galvojome, kad tikrai būsime pirmi lankytojai ir nustebome kiek daug turistų jau stovi eilėje prie bilietų kasos. Nustebino bilietų kainos. 43 doleriai žmogui. Vos ne brangiau nei Prancūzijoje Disneilande, o ten mes praleidome visą dieną ir net nespėjome apžiūrėti filmavimo studijos. Na, pagalvojome, už tokią kainą turbūt tikrai kažką nerealaus pamatysime ir patirsime.

Mūsų dideliai nuostabai, pamačiau lygiai tiek pat ką matote šiose nuotraukose, neskaitant kelių kosmonautų kostiumų, kosminių artifaktų ir 3D filmo apie teleskopo remontą kosmose, kuris greičiausiai ir paliko didžiausią įspūdį. Raketos pakilimo imitatorius tiesą pasakius prilygo karuselės pasisupimui. Taip ir likau nesupratusi kas ten buvo, dukra taip tikėjosi ekstremalių pojūčių, o taip nieko ir neįvyko, nors patikėkite prieš įleidžiant į imitatoriaus kabiną buvo pravesta 20 minučių saugumo pamokėlė. Galvojau, kad prileisiu į kelnes iš baimės toje kabinoje, o pasibaigė tuom, kad net juoktis nebebuvo iš ko.  Matyt ta saugumo pamokėlė ir buvo didžiausias ekstremalus pojūtis 

                                                                                                                                                                                                                         

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: