Los Andželas-Santa Monika


Kai rašiau, kad iš San Diego išvykstame į Majamį, pasirodo sumelavau. Tiek daug įvykių nutinka per dieną, kad net kelionės grafiką supainioji. Iš San Diego, ryte išrūkome į Los Andželą. Jau esame ten buvę kartą, ir Holivudo kalvas matėme ir Holivudo studijų parkę pusdienį praleidome praėjusiais metais. Bet kadangi dukra nėra buvusi, tai nusprendėme jai parodyti Los Andželo žvaigždžių alėją ir žinoma nuvažiuoti į nustabų Santa Monikos paplūdymį.

Jei lyginti su kitais dideliais Amerikos miestais, tai Los Andželas pasižymi turbūt didžiausiais mašinų kamščiais.  Dar likus 100 kilometrų iki miesto, jau pilna autostrada mašinų, judėjimas tiesiog tarsi dviračiu važiuotumei ir pradedi gailėtis nusprendęs čia atvažiuoti.

Pats miestas man didelio įspūdžio nepaliko. Centrinėje Holivudo aveniu yra pagrindinis žmonių judėjimas. Galima sakyti, kad visas veiksmas kaip tik čia ir vyksta. Turistai nori pamatyti žvaigždeles ir nusifotografuoti prie mylimo aktoriaus ar muzikanto žvaigždės, o vietiniai nori užsidirbti, siūlydami įvairiausius turistinius maršrutus ir žinoma, už kaip tik šiai dienai skiriamas nuolaidas.

Pernai buvome čia vasario mėnesį, tai ne sezono metu tikrai žmonių buvo labai mažai, o vasarą tiesiog sunku prasilenkti gatvėje. Gaila, kad nepavyko nufotografuoti tokio vietinio “bomželio-valytojo“, jis taip myli tas žvaigždeles, kad visą dieną praleidžia jas valydamas.

Santa-Monika yra apie 30 km nuo Los Andželo. Ten puikūs paplūdymiai ir veiksmo pilnos gatvelės. Ten ir praleidome likusią dienos dalį.

Man labai patiko, kad lauko kavinėje gerdamas kavą, gali klausytis gyvai grojamos muzikos  (dažniausiai tikrai neblogos) ir net paspoksoti į kokią nors mėginančą šoktį šokėją.

Taip sėdint, plepant, klausantis muzikos ir šildantis saulutėje, diena prabėga greitai ir nerūpestingai. Gali tik pasidžiaugti, kad dar liko dvi ilgos savaitės, kurias praleisime Majamyje.

Reklama

Vienas atsakymas to “Los Andželas-Santa Monika”

  1. pasakiškas sijonas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: