San Diegas


Man šis miestas paliko pačius geriausius prisiminimus. Oras panašus į Lietuvoje rugpjūčio mėnesio vasarą, lengvas vėjelis nuo vandenyno ir beveik nejaučiami mašinų kamščiai kelyje. Apsigyvenome viešbučių miestelyje. Maisto parduotuvė šalia, “fashion“ gatvė už kelių mylių, vandenynas 15 minučių važiavimo mašina. Vienu žodžiu, visos sąlygos ilsėtis. Mes San Diege ilsėjomės beveik tris dienas ir visos jos buvo išskirtinai įspūdingos ir nepamirštamos.

Pirmą dienos vakarą labai norėjau pamatyti besileidžiančią į vandenyną saulę. Todėl skubėjome prie vandens kaip įmanoma greičiau, nors ir matėme, kad saulė nusileis ne į vandenyną, bet į didelį debesį.

Keista, bet visas tris dienas saulė leidosi į debesis. Gal čia toks debesingas sezonas pasitaikė, bet man visai patiko.

Kitą dieną, iš pat ankstaus ryto išvažiavome į Balboa sodą. Tai toks didelis parkas, su daugybe muziejų, zoologijos sodu, menininkų miesteliu ir botanikos sodeliais. Visą dieną yra kas veikti. Kai kurie muziejai bei zoologijos sodas yra mokami, bet mes nusprendėme, kad per vieną dieną tikrai neįveiksime visos teritorijos, todėl ėjome tik ten, kur labiausiai patiko. O šiaip galima buvo nusipirkti specialų leidimą septynioms dienoms už 45 dolerius žmogui.

Zoologijos sodo taip ir neaplankėme, nes ir taip per dieną dorai nespėjome visko apžiūrėti.

Trečios dienos ryte nusprendėme pasižvalgyti po San Diego kurortinius paplūdymius ir tiesiog nieko neveikiant praleisti laiką. Vakare turėjome išskristi į Majamį.

Dar su dukra pasigražinome nagelius. Už 12 dolerių ir manikiūrą padarė ir nugarą spec. kėdėje pamasažavo ir išėjome tokios pantenkintos lyg iš grožio salono.

Amerika tikrai puiki šalis praleisti atostogas. Nežinau ar norėčiau čia gyventi, bet tikrai čia dar sugrįšiu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: