Las Vegas


Tai tikrai ne mano svajonių miestas, bet reikia pripažinti, kad viešbučių kambariai ir ypatingai lovos yra pačios geriausios kokybės, kokią galima įsigyti už vidutinę kainą. Dar niekur Amerikoje nesu geriau išsimiegojusi nei Las Vegase. Lovos ten su dvigubais čiužiniais ir viskas taip kvepia ir gražu, kad norisi tiesiog verkti kai ateina laikas išvykti.

Dienos metu šiame mieste tiesiog nežinai ką veikti. Bent jau vasarą jau ryte oro temperatūra pakyla aukščiau 30 laipsnių o iki pietų jau būna 40 ir daugiau. Vėjo tiesiog nėra, saulė plieskia iš taip aukštai, tiesiai į pakaušį, kad išbūti lauke ilgiau nei 30 min beveik nėra vilties. Todėl belieka “shopingas“. Įeini į parduotuvę ir užmiršti, kad lauke karšta. Kondicionieriai maloniai pučia gaivų orą ir tau visai nesinorisi niekur kitur tik vėl į parduotuvę.

Na, o jau vakarais tai tikrai yra ką veikti. Pernai, kai buvau Las Vegase, aplankiau Circus de Solei teatro vaidinimą “The Beatles.“ Šiais metais ir vėl nuėjome į šio teatro spektaklį “Ka.“ Nenoriu menkinti Lietuvos teatrų. Tikiu, kad su tokiais piniginiais resursai nelabai yra ką ir nuveikti. Jei kada tektų apsilankyti mieste kur vyksta šio teatro vaidinimai, tikrai asmeniškai rekomenduoju pamatyti. Tokios fantazijos, grožio ir meistriškumo derinys sunkiai įsivaizduojamas ir sunkiai nupasakojamas. Reikia pačiam pabūti, pajausti ir pasidžiaugti. Patikėkite, pusantros valandos vaidinimas praeina kaip dešimt minučių, o įspūdžių palieka ištisiems metams.  Tiesa, vaidinimų kainos tikrai nėra mažos, kurios svyruoja nuo 80 iki 150 dolerių žmogui.

Dar be teatrų, Las Vegase galime apsilankyti įvairiose parodose. Viena iš tokių įdomesnių yra “Human Body“ paroda. Ši paroda paprastai yra kilnojamojo tipo ir ją galima aplankyti kuriame nors europos miestų. Tik Niujorke ir Las Vegase ši paroda nėra kilnojama, o rodoma ištisus metus.

Čia mes pasiruošusios į teatrą. Gerai, kad šiek tiek apsipirkome, o tai būt reikėję į spektaklį eiti su šortais.

Beje, bandėme laimę kazino, bet matyt nelemta mums ką nors lengvai laimėti. Na ir tiek to. Po dviejų dienų karščio ir dar kartą karščio išvažiuosime į San Diegą. Ten bent jau ne taip karšta ir vėjelis panašiai kaip Klaipėdoje.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: