Mirties slėnis-Las Vegas


Nuo Mamuto ežero iki Las Vegaso buvo ilgas ir vingiuotas kelias. Bendrai apie 450 km, bet kai 200 km važiuoji žvyruotu ir vingiuotu keliuku, tai patikėkite kelionė trunka laaabai ilgai. Mes nusprendėme, kad norėtume pamatyti Mirties slėnį, todėl reikėjo nusukti nuo pagrindinio kelio ir pavažiuoti apie 50 km plentu. Tie kilometrai, tai įvadas į Mirties slėnį. Manėme, pažiūrėsime ir grįšime vėl atgal. Bet kuo toliau slėniu važiavome, tuo daugiau norėjosi, tol kol baigėsi plentas ir prasidėjo žvyrkelis. Na, tai nusprendėme tuo keliuku ir važiuoti iki pagrindinio kelio.

Karštis 38 laipsniai, mašinų be mūsų nulis, vandens telkinių aplinkui nesimato. Vien tik kaktusai, akmenys ir smėlis. Apsidžiaugėme, kad nusipirkome du litrus sulčių. Jei jau sugestų mašina, nenumirtume kelias valandas.

Nežinau, bet tokioje gamtoje turėtų tikrai būti gyvačių. Galima tik įsivaizduoti jei reikėtų eiti tuo slėniu, nes pavėsingų vietų tikrai nerastume labai daug.

Jei žiūrėjote filmą kur vaidina A. Hopkins, neprisimenu pavadinimo, na bet jis su savo motociklu laimėjo lenktynes ant va tokio vat išdžiūvusio ežero kaip šioje nuotraukoje. Šis ežeras kiek mažesnsi nei tas filme, bet patikėkite, jausmas stovint ant tos suskilinėjusios žemės nerealus.  Paviršius visas suaižėjęs ir šiek tiek minkštas, kai dedi ant jo koją atrodo, kad gabalėlis žemės šiek tiek banguoja.

Įdomiausia, kad kol 2 valandas važiavome mirties slėniu, neprasilenkėme nei su viena mašina, nepamatėme nei vieno paukščio ar vandens telkinio. Dabar pradedu suprasti kodėl jį vadina Mirties slėniu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: