Stoktonas-Mamuto ežeras


Kelionė link Las Vegaso užtruko dvi dienas, nes nuo Stoktono iki lošimų miesto buvo nei daug nei mažai-apie 900 km. Bet Amerika tikrai žavi tuo, kad čia yra tikrai nuostabių vietovių, parkų, rezervatų ar šiaip puikių ežerų, kur vietiniai mėgsta ilsėtis ir atostogauti. Mes turėjome tikslą: norėjome pamatyti didžiuosius medžius ir Mono ežerą. Ne, ne, ne Mamuto ežerą, ten mes tiesiog apsistojome nakčiai. Tai miestelio pavadinimas, o ežero nebespėjome pamatyti. Beje, sese, tau išsiunčiau atviruką kaip tik iš šio mažyčio, bet turistų mėgstamo miestelio.

Didieji medžiai tikrai atrodė įspūdingai. Už 8 dolerius įvažiavimo mokestį į nacionalinį parką pamatėme mažą stebuklą. Tokių didelių Savojos medžių nesu mačiusi savo gyvenime. Tikiuosi, kad matau ne paskutinį kartą.

 Kad apglėbtum tokį medį reikia ne vienos poros rankų.

Šiame puikiame parke praleidome pusdienį, o vėliau sėdome į mašiną ir toliau tęsėme kelionę link Mono ežero, kuris stebina savo keistomis pakrantėmis. Tačiau prieš tai turėjome pakilti siauru keliuku į kalno viršūnę, kurios aukštis aukščiausioje mūsų pasiektoje vietoje siekė 8000 pėdų- apie 2500m.

Šioje nuotraukoje matote Moskitų ežerą. Jis yra aukštai kalnuose. Dar nėra net sniegas ištirpęs, nors su trumpomis rankovėmis visai nešalta.

Čia jau kitas ežeras. Kai sustojome pafotografuoti, matėme daug amerikiečių, kurie čia žvejojo su šeimomis. Vienas vaikas prie mūsų pagavo žuvį. Buvo smagu žiūrėti kaip visi suaugę puolė jį sveikinti.

Iki Mono ežero važiavome ilgai. Keliukas buvo vingiuotas ir galiausiai jau taip pradėjo pykinti nuo aukščio ir vinguriavimų, kad jau melžiausi, kad greičiau nusileistume į lygesnę vietovę. Norėjome valgyti, todėl, nusileidę iš karto važiavome į viešbutį ir tik vėliau išsiruošėme prie Mono ežero.

Taip skubėjome, kol dar nenusileido saulė, bet nepaskaičiavome, kad saulė leisis už kalnų, todėl nusileis greičiau. Na, laiko nuotraukoms turėjome tikrai nebedaug, bet pavyko padaryti apie 30 visai neblogų nuotraukų.

Kitas reportažas jau bus iš Las Vegas miesto. Keliausime per mirties slėnį. Nuotykių tikrai bus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: