San Franciskas


Kaip gera kai nebereikia naudotis viešuoju transportu ar naudotis savo kojomis. Dabar turime mašiną ir galime lengviau atsipūsti. Kadanti esame kompanijos AVIS nariai, tai mašiną gavome per 5 min, reikėjo tik iš anksto užsisakyti norimą mašiną internetu ir jau vėliau nereikia pildyti jokių papildomų dokumentų ar stovėti milžiniškose eilėse.

Šioje nuotraukoje matote gatvelę, kuri yra vienintelė pasaulyje tokia stati ir vingiuota. Nežinau ar tikrai ji tokia vienintelė. Gal, bet esu mačiusi panašių ir europoje.

San Franciskas visiškai skiriasi nuo Niujorko. Tiek nuotaika, tiek ir pastatais. Šilumos nebuvo per daug, nes nuolat pūtė nuo vandenyno gaivus vėjas. Jei matėte serialą San Francisko ranganos, tai galite įsivaizduoti kaip atrodo namukai , stovintys šalia pagrindinių gatvelių. Beje, aš net nežinojau, kad šiame mieste troleibusai turi tokį populiarumą.

 Žmonės stovi eilėje, kad galėtų pasivažinėti mažu, senoviniu troleibusėliu. Na, mes šios atrakcijos neišbandėme, nes didžiąją dalį laiko praleisdavome žvejų prieplaukose.

Šioje nuotraukoje matosi gausybė ruonių, kurie ilsisi, o gal ir gyvena kaip tik šioje žvejų prieplaukoje.

Gaila neparagavome tų populiariųjų San Francisko krabų. Kai atvažiavome buvo labai anksti ir krabų dar nebuvo, o kai jau važiavome namo buvo tiek žmonių, kad krabų jau ir nebesinorėjo.

Šalia žvejų prieplaukos yra daugybė paveikslų galerijų. Aplankėme gal kokias keturias. Jau užsinorėjau parlėkusi namo tapyti. Tiek daug naujų idėjų verda galvoje, kad net nežinau nuo ko reikės pradėti.

Po dviejų dienų San Franciske, keliausime į Las Vegasą. Pravažiuosime pro mirties slėnį. Nuotraukų ir naujų įspūdžių tikrai bus.

P.S. San Franciske tikrai labai skanus šokoladas. Gali numirti bet negali neparagauti!

Reklama

Vienas atsakymas to “San Franciskas”

  1. tramvajus ten, tramavjus 😀
    ech, gražu… o pas mus vis lyja ir lyja ir dar lyja

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: