Niujorkas


Tai miestas, kuris niekada nemiega. Ir tikra teisybė. Tiek žmonių, visi skuba, dirba, perka, valgo, o naktį šėlsta naktiniuose klubuose.

Mes Niujorke praleidome dvi dienas. Ir gerai, kad ne daugiau, nes šis miestas pasistengia tave išsunkti iki paskutinio siūlo. Kadangi laiko skirtumas yra septynios valandos, tai atskridome apie 22val. Lietuvos laiku ir 15 val. Niujorko laiku. Galima sakyti, kad tą dieną pavalgiau dvejus pietus ir dvi vakarienes.  Mūsų viešbutis buvo pačiame Niujorko centre , Manhetene. Nuotraukoje matote pagrindinę Manheteno gatvę, pilną šviesų, reklamų, transporto ir skubančių praeivių.

Jau pirmą dieną pavyko nutrynti kelias nemažas pūsles ant abiejų kojų. Gerai, kad į kelionę pasiėmiau specialius pleistriukus, kurie padeda išvengti skausmo.

Bjauriausia, kad per netyčia nuspaudėme kažkokią netinkamą fotoaparato programinę funkciją ir pastebėjome, kad jis fotografuoja visai kitu režimu kai jau buvome Sanfranciske. Na, vis tiek įkeliu kelias nuotraukas, kad susidarytų bendras Manheteno vaizdas, o vėliau nuotraukų kokybė turėtų pagerėti.

Niujorke niekada nenorėčiau nei dirbti, nei gyventi, o vaikus ten auginti turėtų būti tiesiog draudžiama. Nuo tiek reklamų ir šurmulio stogas gali pavažiuoti. Nuoširdžiai užjaučiu šio miesto gyventojus. Bet vat apsipirkinėti tai visai smagu. Parduotuvės didelės, prekių įvairovė toookia begalinė, kad jau net nebežinau ar to ar kito daikto tau reikėjo. Na, aš tai nusipirkau savo išsvajotus kedus su spec. kulnu. Dabar jau figūrą gražinsiu. Pas mus Lietuvoje 900 Lt. kainuoja, o Niujorke vos 100 dolerių. Tai va, lietuviai tikrai turtingi žmonės.

Dvi dienos Niujorke prabėgo greitai ir be didelių nuotykių. Ryte išskridome į San Franciską ir ten praleidome pusantros paros.

P.S. Iš ankso atsiprašau už klaidas. Rašau vėlai vakare. Maniškiai dažniausiai jau antrą sapną sapnuoja.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: