Kelionės pradžia


Kelionė į Niujorką prasidėjo nuo skrydžio iš Palangos oro uosto į Kopenhagą.  Persėdimas truko ilgiau nei penkias valandas, todėl iš neturėjimo ką veikti tiesiog neveikėme nieko gero. Keista, bet visai nesijaučiau, kad išsiruošiau kelionėn už atlanto.  Tris likusias valandas su dukra “blūdijome“ po orouostą: prifotografavome viena kitą, o po to ir Arūną, kuris pakrito ant suolelio ir kietai įmigo. Atrodė kaip vietinis orouosto bomželis.

Gintė, kaip visada nusipirko patį didžiausią puodelį šaltos kavos gėrimo.  Kopenhagoje už 6 Eur pripylė tiek, kad įveikti nebesugebėjo, todėl 2 Eur iškeliavo į šiukšlių dėžę. Dar tik kelios valandos kai palikome namus, o jau šeima šveičia greitą maistą ir vargo nemato. Arūnas stebisi kodėl tik pavalgęs jau lyg ir vėl valgyti nori. Pradėjau panikuoti, kad Amerikoje maniškiai visai užmirš kas yra sveikas maistas.

Pagaliau lėktuve. Žmonių daug, visos vietos užimtos, kas trečias keleivis mažas vaikas. Vienas toks siaubingai klykia ir tikrai išsigastu, kad aštuonios valandos skrydžio bus savo jėgų išbandymas.

Stebėtinai greitai ir lengvai pakilome. Bent trumpam pajutau ramybę. Vis gi keliauju atostogauti! Pamiegoti jokių šansų. Bent jei neturi meškos įgūdžių, tai geriausia užsidėti ausines ir ramiai paspoksoti į mažą ekranėlį, kuris tvarkingai primontuotas prie kiekvienos kėdės atlošo. Čia netgi yra atverčiami veidrodėliai. Galima ir lūpas pasidažyti ir šiaip pasimaivyti jei yra noro.

Arūnas sėdi su grupele vaikų, vidurinėje eilėje. Jis ramiai sau miega, o mes su dukra smagiai juokiames ir įsivaizduojame kaip jis kietai įmigęs pradėtų mosikuoti rankomis ir gasdinti nelaimingus vaikus, kurie jau niekada nebenorės skraidyti..

Tęsinys bus

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: