Airiškieji nėriniai


Jau seniai svajojau išmokti nerti gėles. Pirmiausiai praverčiau visas turimas savo knygas, vėliau ieškojau knygų pas mamą, o kai niekur neradau, pradėjau naršyti internete. Radau daug gražių, jau nunertų gėlių, bet schemų nė vienos. Ir štai, kaip iš giedro dangaus nukrito ant parduotuvių lentynų, rankdarbių žurnalas “Airiškieji nėriniai“, kuriame tiek visokių nuostabių gėlyčių bei lapų schemučių, kad net akys apraibo bevartant. Nusipirkau kelių spalvų medvilninių siūlų ir puoliau nerti.

Iš pradžių nėriau lėtai. Skiačiavau akis ir lėtai judėjau į priekį. Tačiau jau po kelių vakarų supratau, kad tikrai nėra sunku nusinerti gėlytes ir lapelius, kuriuos panaudosiu savo naujos rankinės siuvimui. Jau turiu visą planą kaip atrodys mano vasarinė rankinė ir todėl dabar beliko kuo greičiau nunerti reikiamą skaičių gėlių. Tikuosi, kad netruksiu ilgai ir galėsiu pasipuikuoti nauja rankine savo tinklalapyje.

Reklama

2 atsakymai to “Airiškieji nėriniai”

  1. oho oho rankinukai!!! aš tai neapsiimčiau nert rankinuko 😀 daug darbo 😀 be to, kaip čia pas tave balta ir mėlyna spalvos?

  2. niu tai vasara, jūra 🙂 nebenoriu raudonos, noriu mėlynos 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: