Rooibos arba raudonoji arbata


Kadangi pati praktikuoju jogą, nusprendžiau su jumis pasidalinti šios puikios arbatos savybėmis.

Rooibos arbata arba išvertus “raudonasis krūmas“ auginama vakarinėje Afrikos dalyje, Kedrų kalnuose. Pasak legendos, dievai padovanojo šį raudonąjį krūmą bušmenams, kurios puikios savybės suteikdavo amžiną jaunystę ir puikią sveikatą.  Ši arbata savo savybėmis nenusileidžia žaliajai arbatai ir net ją pralenkia. Joje nėra kofeino, teinų ir todėl ją galima gerti kada tik norite ir kiek tik norite. Ši arbata idealiai tinka vaikams ir maitinančioms motinoms, taip pat žmonėms, kurie turi insktuose akmenų. Vitaminų joje labai daug: C, E, A, P, geležis, varis, cinkas, kalcis, magnis, natris, kalis. Ją rekomenduojama gerti apsinuodijus nes ši arbata turi puikių antibakterinių savybių. Bušmenai ir dabar naudoja kompresus, suvilgytus šia arbata, gyditi kūdikių dermatitinius susirgimus. Japonų mokslininkai pastebėjo, kad nuolat geriant šią arbatą , sulėtėja senėjimo procesas. Ją geria sportuojantys žmonės bei jogai.

Kaip taisyklingai užplikyti rooibos arbatą.

Į vieną puodelį karšto vandens įpilti vieną-du šaukštelius arbatos ir palaikyti ne mažiau kaip 5 minutes. Galima paskaninti cukrumi ar pienu.

Reklama

2 atsakymai to “Rooibos arba raudonoji arbata”

  1. cheche, nekenčiau raudonos arbatos niekada, bet dabar vakarieniaudama visada užsiplikau raudonos (nes pagaliau atradau vieną, kuri man lyg ir patinka)

  2. aš tai kažkaip vis praeidavau pro ją, bet žinai joga pradėjau rimčiau užsiimti tai va pabandžiau ir visai ji man patiko. beje su pienu tikrai gerai geriasi 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: