Žaidžiame toliau


Kažkur skaičiau, kad darbas su polimeriniu moliu , tai savęs išbandymas. Daugeliui , kurie pirmą kartą pabando kažką nulipdyti, tiesiog tai pasirodo sunku, sudėtinga, rezultatas žinoma nesigauna toks kokio tikėtasi ir tada jokio malonumo bandyti toliau.  Žinau, bandžiau, visus nemėgimo etapus praėjau. Tačiau dabar, kai lipdau daugiau ir dažniau, kai turiu gerus įrankius, kurie palengvina ir pagreitina darbo procesą, galiu drąsiai sakyti, aš įsimylėjau!  Hehehe …antrą kartą? Tai va, dabar nusprendžiau, kad pati noriu atrasti kokių naujų lipdymo technikų. “Naujų“ nereiškia, kad jos yra nežinomos, tiesiog jos yra naujos man, nes atrastos tiesiog lipdymo procese.

Kaip ir šie auskarėliai. Jų raštas susiformavo tiesiog pabandžius panaudoti skirtingų spalvų molio likučius. Vienu žodžiu, nemoku aš gerai paaiškinti kaip čia viskas įvyko, bet po ilgų eksperimentinių etapų, galiausiai gavau šį prapjauto vaisiaus paveikslėlį.  Jaučiuosi kaip penkiametė, bandanti sudėlioti dėlionę. O koks malonumas, kai eksperimentas pavyksta. Taigi, žaidžiame toliau.

Reklama

2 atsakymai to “Žaidžiame toliau”

  1. labai gražu! ar pardavinėji juos? kokios būtų kainos tiek auskarų tiek pakabuko?

    • Danaja art Says:

      Šitų jau nebėra, bet dauguma parduodu. Kategorijoje parduodami darbai yra kainos. Jei kainos nėra tiesiog parašyk man e-mailą ir temos pavadinimą. Šiaip šie auskarėliai kainavo 35 LT. + siuntimo mokestis jei ne Klaipėdoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: