Sveikame kūne-sveika siela


Kaip ir nieko naujo pavadinimas nesako, bet jis tiksliai apibūdina tai, kuo noriu pasidalinti su savo svetainės lankytojais. Iš karto patikinu, kad visi apačioje aprašyti metodai ir maisto deriniai nėra mano pačios sugalvoti.  Šis straipsniukas, kaip jau turbūt pastebėjote yra Jogos skyrelyje. Tai reiškia, kad tokie šaunūs žmonės kaip jogos meistrai ir rimtai praktikuojantys jogą ieško medžiagos apie sveiką gyvenseną, dalijasi ja su sau svarbiais žmonėmis ir patys išbando tai ką skelbia. Tikiuosi, kad jei ir nepradėsite naudotis šiais metodais, tai bent jau paskaitysite apie juos, pasvarstysite, pasidalinsite su sau artimais žmonėmis ir galbūt vieną dieną imsite ir pabandysite patys.

GERKITE VANDENĮ PRIEŠ VALGĮŠiuo metu Japonijoje tapo labai populiaru išgerti stiklinę vandens tik pabudus ryte. Moksliniai tyrimai tai taip pat patvirtino. Apačioje pateikiama tiksli vandens gėrimo procedūra, kuri puikiai padeda sergant tokiomis ligomis kaip: galvos skausmas, sąnarių sąstingis, kai kurias širdies ligos, artritas, padidėjęs širdies plakimas, epilepsija, nutukimas, bronchinė astma, meningitas, kepenų susirgimai, vėmimas, gastritas, diarėja, hemarojus, diabetas, užkietėję viduriai, akių uždegimai, gimdos ligos, vėžys, ausų, nosies, gerklės ligos.

GYDYMO METODAS

1. Tik atsibudus ryto, išgerti 4 stiklines ( po 160ml) vandens (prieš valant dantis).

2. Išsivalyti dantis, bet 45 min laike nieko nevalgyti.

3. Po 45 min galima papusryčiauti taip kaip jūs mėgstate.

4. Po pusryčių iki pietų ar vakarienės negalima valgyti nei gerti 2 valandas.

5. Pagyvenę ar sergantys , kurie negali išgerti 4 stiklinių vandens karto, siūloma pradėti gerti mažesėmis dozėmis ir palaipsniui didinti iki 4 stiklinių.

Apačioje pateikiamas sarašas rekomenduojamų dienų, skaičiui sergant sekančiomis ligomis:

1. Aukštas spaudimas30 dienų.

2. Gastritas10 dienų.

3. Diabetas30 dienų.

4. Vidurių užkietėjimas10 dienų.

5. Vėžys180 dienų.

6. Sergant artritu : geriam pirmas tris savaitės dienas , o pradedant kita savaitekiekvieną dieną.

Šis metodas neturi jokio pašalinio poveikio, tačiau pirmą savaitę gali pagausėti šlapimo kiekis. Ši metodą galima naudoti kiekvieną dieną , visą gyvenimą.

SVARBUS PASTEBĖJIMAS:

Kiniečiai ir japonai maisto metu geria karštą arbatą , o ne vandenį. Atėjo laikas ir mums perimti tokį paprotį. Šaltas vanduo sulėtina maisto pasisavinimą, kadangI maistas, turintis riebalų sutirštėja.

1}Morkos+imbieras+obuolyspalaiko jūsų imuninę sistemą.2}Obuolys+agurkas+salierasapsaugo nuo vėžinių susirgimų, sumažino cholesterolio kiekį kraujyje, saugo nuo skrandžio sutrikimų ir galvos skausmo.3}Pomidoras+morka+obuolysatgaivina odą ir naikiną blogą burnos kvapą.4}Kartusis pipiras+pienas+obuolysneleidžia atsirasti blogam burnos kvapui, mažina temperatūrą.5}Apelsinas+imbieras+agurkasgerina odos spalvą ir drėgmę, mažina temperatūrą.6}Ananasas+obuolys+arbūzas organizmo pašalina vandenį, maitina šlapimo pūslę, kepenis.7}Obuolys+agurkas+kivisgerina odos spalvą ir drėgmę.8}Kriaušė+bananasreguliuoja cukraus kiekį kraujyje.9}Morka+obuolys+kriaušė+mangopadidina kūno temperatūrą, neleidžia kauptis toksinams, mažina kraujo spaudimą.10}Vynuogės+arbūzas+pienas+vit. C, vit. B aktyvina kraujo aktyvumą ir didina imunitetą.11}Papaja+ananasas+pienasvit. C, vit. E , geležis. Gerina odos spalvą ir maisto apytaką.12}Bananas+ananasas+pienasnuo vidurių užkietėjimo.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: