Troškimai/Desires


Ir dar vienas iš seniau mano tapytų aliejiniais dažais darbų. Mintį, ką noriu pavaizduoti, turėjau savo vaizduotėje ir nereikėjo jokio išankstinio eskizo jam nupiešti ant drobės. Deja, kai pradėjau tapyti dažais, susidūriau su nedidele problemėle. Tiesiog niekaip negalėjau išgauti tokios spalvos, kurią įsivaizdavau. Tarsi paveikslas norėjo gyventi savo gyvenimą, o nepaklusti mano norams. Supykau ir pusmetį tiesiog nustojau galvojusi apie jį. Ir staiga, vieną rytą, mechaniškai pripuoliau prie paveikslo, išsitraukiau spalvas, sumaišiau ant paletės ir gavau tokį rezultatą, kokio norėjau. Kartais pradedu galvoti, kad paveikslai kaip maži vaikai, užsiožiuoja ir tiesiog nenori paklusti meninko teptukui. Reikia išlaukti tą momentą ir vėl bandyti paveikslą prisijaukinti. Paveikslas yra iš asmeninio archyvo, neparduodamas.

One more oil painted work from my personal gallery. I remember that for this particular work I didnt make any skechies , because I already had the vision in my mind. So , i just drew it with a pencil on a canva and started to paint. Unfortunatelly, somehow i couldnt get the needed background color. The painting wanted to live its own life and resisted to my wishes. I got angry and put the painting aside for half of a year. One bright morning, i woke up , went to my studio, took out this painting and started to mix colors for my background.  I was glad I found the needed colors even it took half of a year. Sometimes i start to believe that paintings are like little kids that live on their own.  You need to wait for the right moment before you get what you want to.

Reklama

2 atsakymai to “Troškimai/Desires”

  1. man patinka šitas darbas. Taip kartais spalvos užsispyria:) Bet aš jas maišau tol kol gaunu ką noriu. Esu labai užsispyrusi jei jau dirbu, tai tik skrandžio burzgimas primena, kad reikia daryti pertrauką nors trumpam, kaip sakant degalų įmesti.

  2. pažįstamas jausmas:P

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: